Ankara Antlaşması Vizesi Başvuru Şartları Nedir?


Eklenme Tarihi: 2019-10-18 00:39:42

Ankara Antlaşması Vizesi, Türkiye Cumhuriyeti yurttaşları Birleşik Krallıkta kendi işlerini kurarak İngiltere’de göçmenlik statüsü kazanmalarına imkân vermektedir.

Ankara Antlaşması Vizesi Başvuru Şartları Nedir?

Serbest meslek sahibi olarak yapılacak işin belirlenmesi ve bu işin objektif olarak "serbest meslek" olarak tanımlanabilmesi gerekmektedir. Yapılacak olan iş ile ilgili yeterli mesleki bilgi ve tecrübeye sahip olduğunu gösterilebilmek şarttır. İşi faal duruma getirecek ve kâra geçilene kadar İngiltere'deki yaşamını sürdürebilecek kadar ve kaynağı açıkça ispat edilecek sermaye var olmalıdır. Planladığınız işi yapabilecek ölçüde ve İngiltere'deki yaşamını sürdürecek derecede İngilizce bilmek gerekir. İngiltere'de serbest meslek sahibi olarak yapacağınız işin sizin ve ailenizin yaşam masraflarını karşılayabilecek ölçüde bir gelir sağlayacak bir iş olmalıdır.

Türkiye(Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep) ve İngiltere (Londra) ofisleri ile Birleşik Krallık / İngiltere göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşan kadrosu ile her iki ülkede yapacağınız tüm  İngiltere Vizesi  ve Ankara Antlaşması Vizesi  başvurularında başvuru dosyalarının incelenmesi, eksik olan noktalarda vize başvuru sahiplerine bilgi verilmesi, sorunların çözümü noktasında yapılabileceklerin belirlenmesi, vize başvuru hazırlık sürecindeki  hizmetlerin sağlanması noktasında danışmanlık hizmeti vermekte olan firmaya buradan ulaşabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Vizesi Başvuru Şartları Nedir?" sayfası 1063 defa okundu