Ankara Antlaşması İngiltere Vizesi Nedir, Nasıl Alınır?


Eklenme Tarihi: 2019-10-18 00:40:03

Türk vatandaşlarına belirli bir sermaye koşulu olmadan çalışma izni veren Ankara Antlaşması İngiltere iş vizesi İle Birleşik Krallıkta kendi işinizi yapabilirsiniz.

Ankara Antlaşması İngiltere Vizesi Nedir, Nasıl Alınır?

Normalde şartlarda İngiltere’de iş kurmak için çok fazla sermayenizin olması gerekmektedir. Örneğin İngiltere vizesi türleri olan yatırımcı ve girişimci vizesi için çok yüksek rakamlarda sermaye şartları vardır. Oysa İngiltere Ankara Antlaşması Vizesinde minimum bir sermaye şartı yoktur, ortaya koyacağınız sermaye tamamen yapacağınız işe göre değişir özellikle de kendi evinizden freelance olarak çalışacaksanız bankada göstereceğiniz para çok cüzi miktarlarda olabilir.

ECAA Ankara Antlaşması İngiltere vizesinden Türk vatandaşı olan ister üniversite ister ilkokul mezunu olsun hemen hemen herkes yararlanabilir. Bu vizede nitelikli elemanlarda aranılan koşullar aranmaz. Aranılan 3 temel koşul vardır; İngiltere’de kendi işinizi kurmak, işinizi yürütecek kadar İngilizce biliyor olmak, iş yapma konusunda mantıklı ve yapabildiğiniz bir iş planı sunabilmek.

Yapacağınız iş pazarda çorap satmaktan, internet cafe açmaya; temizlik işleri yapan küçük bir işletmeden dev bir fabrika kurmaya kadar herhangi bir ölçekte herhangi bir iş olabilir. Evlere temizlik işine gidebilir, su tesisatçılığı, TV tamirciliği, web tasarımı, kurye, taşımacılık, marangozluk, berberlik, otomobil bakım veya tamirciliği, pazarlama, temsilcilik veya yeteneğiniz olan herhangi bir işi yapabilirsiniz.

Ankara Antlaşması başta olmak üzere diğer her çeşit İngiltere vizesi için lütfen uzman ve tecrübeli danışmanlarla İngiltere vizesi başvuru hattı üzerinden iletişime geçerek profesyonel destek alınız.

"Ankara Antlaşması İngiltere Vizesi Nedir, Nasıl Alınır?" sayfası 1311 defa okundu