Ankara Anlaşması Vizesinde Vergi Vermek Zorunlu Mudur ?


Eklenme Tarihi: 2019-10-18 00:39:57

Türk vatandaşları Ankara Anlaşması İngiltere vizesine başvururken bilmeliler ki, vergi de ödemek zorundadırlar.

Ankara Anlaşması Vizesinde Vergi Vermek Zorunlu Mudur ?

Türk vatandaşlarının Ankara Antlaşması İngiltere vizesi başvuruları kabul olduğunda, İngiltere’de İngiliz vatandaşları gibi vergi ödemek zorunadırlar. Sonuç olarak Ankara Anlaşması İngiltere vizesi başvurunuz kabul olduğunda her çalışan kişi gibi vergi ödemelisinizdir.

Ankara Anlaşmasınizin nasıl bir şirket modeline ait olduğunu kesinleştirip İngiltere’deki vergi rejimini araştırmaya koyulmalısınız. Birleşik Krallık’ta da ülkemizde olduğu gibi vergi çeşitleri bulunmakta. Bunlar; Kurumlar vergisi, katma değer vergisi ve kazandığın kadar öde-istihdam vergisidir.

Ankara Antlaşması İngiltere vizesi ile İngiltere’de hayat kurmak, aile bireylerinizi yanınıza getirmek, kısacası İngiltere’de temelli göç etmek istiyorsanız, bu vizenin kurallarına uymanız çok önemlidir. Ankara Anlaşması şartlarını yerine getirerek kurallardan sapmamak, düzenli vergi ödemek, herhangi yasal olmayan bir davranışta bulunmamak İngiltere’deki geleceğiniz için önemlidir. Özellikle de Ankara Anlaşması vizesi ilk kez başvuranlara 1 senelik verildiğinden, bu 1 senelik süreç uzatma başvurunuz için önemlidir. Çünkü uzatma başvurunuz da kabul aldığında toplam 4 sene sonunda İngiltere’de Süresiz Oturum İzni, 5 sene sonunda da İngiltere vatandaşlığı alabilirsiniz.

Eğer İngiltere’de eğitimne başvuracaksanız, unutmayınız ki yine vergi ödemek zorundasınızdır.

Ankara Anlaşması İngiltere vizesi, vize retlerine itirazlar ve diğer her kategorideki İngiltere vizesi başvuruları için lütfen her türlü bilgi, öneri ve danışmanlık konusunda iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Anlaşması Vizesinde Vergi Vermek Zorunlu Mudur ?" sayfası 913 defa okundu