Ankara Anlaşması Vizesi Bekleme Süresi Türkiye'den Yapılan Başvurular için Ne Kadardır?


Eklenme Tarihi: 2019-10-18 00:40:24

Ankara Anlaşması bekleme süresi Türkiye’den yapılan başvurular için ortalama 90 gün olduğu söylenebilir.

Ankara Anlaşması bekleme süresi başvurulan ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Ankara Anlaşması Vizesine Türkiye’den yapılan başvurularda başvurunun değerlendirilme süresi yaklaşık olarak 3 ay sürmektedir. Bu süre İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna göre uzayabilir veya daha kısa süre içerisinde vizenin sonuçlanması söz konusu olabilir. Ankara Anlaşması bekleme süresi İngiltere’den yapılan başvurularda 6 aya kadar çıkmaktadır. Ancak bu süre yaklaşık değer olarak görülmeli ve vize sonucunun bu süreden erken veya geç çıkabileceği göz önünde bulundurularak vize başvurusu yapılmalıdır.

Ankara Anlaşması bekleme süresi kısaltma niyetinde olan bireyler İngiltere vize türlerinden biri olan Ankara Anlaşması Vizesi süresinin kısaltılamayacağını, yani İngiltere vize türlerinde kullanılabilen Öncelikli Servislerden yararlanma imkânı bulunmamaktadır. Öncelikli Servisleri hangi vize türlerinde kullanılabileceğinizi merak ediyorsanız uzmanlarla irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Vizesi danışmanlık firması 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Ankara Anlaşması bekleme süresi hakkında bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Ankara Anlaşması Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet vermekte olan firma Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

“Ankara Anlaşması bekleme süresi kısaltılabilir mi?”, “Öncelikli Servisler hangi vize türlerinde kullanılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?”, “Ankara Antlaşması vizesi kaldırılıyor mu?”, “Ankara Antlaşması vize koşullarının sağlanması zor mudur?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlara ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvurusu ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Anlaşması Vizesi Bekleme Süresi Türkiye'den Yapılan Başvurular için Ne Kadardır?" sayfası 222 defa okundu