Ankara Anlaşması Vizesi Nasıl Alınır?


Eklenme Tarihi: 2019-10-18 00:39:35

“Ankara Anlaşması Vizesi nasıl alınır?” sorusu sıklıkla sorulmakta ve başvuru işlemleri üzerine bilgi sahibi olmak isteyen bireyler bulunmaktadır.  

“Ankara Anlaşması Vizesi nasıl alınır?” sorusunun cevabını merak eden bireyler Ankara Anlaşmasıyla İngiltere’de iş kurmayı, çalışmayı veya ortaklık kurmayı planlamaktadır. Ankara Anlaşması başvurularını fimamızla yapmaya karar veren bireylere danışmanlarımız tarafından kendi yaşam standartlarına ve İngiltere’de kurmak istedikleri işin mahiyetine uygun başvuru evrakları listesi verilecektir. Başvuru sahibini başvuru evraklarını eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak toparladıktan sonra firmamız tarafından başvuru formu doldurulacak, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümeleri yapılacak ve başvuru dosyası titizlikle hazırlanacaktır. Ankara Anlaşması Vizesi başvuru dosyası İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerine teslim edilecektir. Randevu alınması zorunlu olmamakla beraber vize memuru gerekli gördüğü durumlarda başvuru sahibiyle görüşme talebinde bulunabilir. “Ankara Anlaşması Vizesi nasıl alınır?” sorusunun cevabını verebilecek olan uzman danışmanlarından en güncel bilgi ve haberleri alabilirsiniz.

Ankara Anlaşması Vizesi reddi alan bireylerin dava açma hakkı bulunmayıp idari itiraz (administrative review) yolunu kullanma hakkı bulunmaktadır. İngiltere Vize reddi alan bireyler itiraz edebilmek veya Ankara anlaşması Vizesi ret sebeplerini azaltabilmek için uzman firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu olumlu sonuçlanan bireylere öncelikle 1 yıllık vize verilir ve vize uzatmalarıyla bu 5 yıla tamamlandıktan sonra sürekli oturum başvurusunda bulunma hakkı verilir. İngiltere’de sürekli oturum sahibi olarak en az 1 yıl bulunan bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabilecek olup İngiltere vatandaşlık başvuru koşullarını sağlayarak vatandaşlık sertifikasını alan bireyler geçerlilik süresi 10 yıl olan İngiltere pasaportu başvurusunda bulunabilirler. Süresiz oturum, İngiliz vatandaşlığı ve İngiliz pasaportu başvurularında sağlanması gereken farklı koşullar mevcuttur. Bunları öğrenebilmek için danışmanlık firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Anlaşması Vizesi Nasıl Alınır?" sayfası 178 defa okundu