Ankara Anlasmasi Vizesi Bekleme Suresi Ne Kadardır?


Eklenme Tarihi: 2019-10-18 00:39:44

Ankara Anlasmasi Vizesi bekleme suresi başvurulan ülkeye göre değişiklik göstermekte ve İngiltere’de iş kurmak isteyen bireyler Öncelikli Servislerden yararlanamamaktadır.

Ankara Anlasmasi Vizesi bekleme suresi başvurulan ülkeye göre farklılık göstermektedir. İngiltere’den başvuru yapacak olan bireylerin başvuru süresi ortalama 6 ay, Türkiye’den başvuru yapacak olan bireylerin Ankara Anlasmasi Vizesi bekleme suresi yaklaşık olarak 90 gün sürmektedir. Ankara Anlaşması başvuru değerlendirme süresi kısaltılamamaktadır. İngiltere’de iş kurmak için Ankara Anlaşması başvurusunda bulunan bireyler Öncelikli Servislerden yararlanamamaktadır. Öncelikli Servislerden hangi vize türleri nasıl yararlanabileceği hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler uzmanlarla iletişime geçebilirler.

Ankara Anlasmasi Vizesi bekleme suresi kısaltılamadığı için başvuru sahipleri başvuru sürelerini yukarıda verilen yaklaşık değerlere göre ayarlamalıdır. Bunun sebebi başvuru değerlendirme süresinin uzama ihtimalidir. Ankara Anlasmasi Vizesi bekleme suresinin İngiltere vizesi başvurularının değerlendirildiği Başvuru Merkezlerinin yoğunluğuna göre uzama ihtimali bulunmaktadır. Ankara Anlaşması Vizesi başvuru evrakları ve başvuru prosedürleri ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen bireylerin uzman danışmanlarla iletişime geçmesi önerilmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu öncelikle 1 yıllık verilir ve vize uzatmalarıyla bu 5 yıla tamamlandıktan sonra sürekli oturum başvurusunda bulunma hakkı verilir. İngiltere’de sürekli oturum sahibi olarak en az 1 yıl bulunan bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabilecek olup İngiltere vatandaşlık başvuru koşullarını sağlayarak vatandaşlık sertifikasını alan bireyler geçerlilik süresi 10 yıl olan İngiltere pasaportu başvurusunda bulunabilirler. Süresiz oturum, İngiliz vatandaşlığı ve İngiliz pasaportu başvurularında sağlanması gereken farklı koşullar mevcuttur. Bunları öğrenebilmek için uzmanlarla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Anlasmasi vizesi bekleme suresi kısaltılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vize işlemleri nasıl yapılır?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi kategori değişikliği ile alınabilir mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvurusu ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Anlasmasi Vizesi Bekleme Suresi Ne Kadardır?" sayfası 205 defa okundu